Безкоштовне оздоровлення в відпочинково-оздоровчому комплексі “Вернигора”

ГО “Асоціація учасників АТО Львівщини” має можливість розмістити 10 сімей, які є членами нашої ГО, в термін на два тижні для оздоровлення та відпочинку на базі Відпочинково-оздоровчого комплексу “Вернигора”. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 067 285 45 23.
1313408067_img_120
5013454
34461264

У ВОК “Вернигора” успішно лікують:
Захворювання органів травлення: хронічні гастрити; дуоденіти; виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки, поза межами загострення; дискинезія товстого кишківника по гіпотонічному типу; доліхосигма; хронічні закрепи; хронічний геморой; хронічний безкамяний холецистит; хронічний панкреатит.
Захворювання сечостатевої системи: андрологічні відхилення; хронічний пієлонефрит; сечокам’яна хвороба; неврогенний сечовий міхур.
Всі процедури у ВОК “Вернигора” рекомендуються відвідувачам після ретельного обстеження кваліфікованими лікарями-діагностами, і в результаті приносять сукупний оздоровчий ефект, який часто перевищує всі очікування.
ВОК “Вернигора” здійснює: загальний аналіз крові; загальний аналіз сечі; аналіз крові на цукор; УЗД органів черевної порожнини, нирок, малого тазу; ЕКГ та надає такі процедури: спелеотерапія; кріотерапія; озокеритотерапія; фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури.
На базі комплексу “Вернигора” є новий реабілітаційний центр «Модричі»: у Трускавці
Широкий спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг: ерготерапія, кінезотерапія, гідрокінезотерапія, спортивна реабілітація. Всі заходи спрямовані на відновлення можливостей організму й розкриття його прихованих резервів.
Організація активного дозвілля (екскурсії, розважальні програми).
Відновлення соціально-побутових навичок і повна інтеграція у суспільство.
Тут налаштовані на максимальний результат – для кожної цільової групи (спинальні та черепно-мозкові травми, міжхребцеві грижі, інсульт, цереброваскулярні захворювання) розроблено індивідуальні програми відновлення. Є окремі рекреаційні табори для людей із порушеннями слуху, зору, опорно-рухового апарату. На території реабілітаційного центру в Трускавці є все необхідне для відпочинку та відновлення.

82186, с. Модричі, вул. Курортна, 3/1
Дрогобицький район, Львівська область
Доїхати до нас можна через Трускавець, по дорозі на Борислав.
Відпочинково-оздоровчий комплекс “Вернигора” – один з перших рекреаційно-лікувальних закладів нового типу на території України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *