Супровід волонтерів в зону АТО

    IMG_8169 IMG_8160-min IMG_8125-min IMG_8198-min IMG_8237 IMG_8006
  Голова громадської організації “Асоціація учасників АТО Львівщини” Валерій В`ячеславович Середа, а також 5 офіцерів-інструкторів Львівського державного університету внутрішніх справ, які є членами цієї організації, забезпечували безпеку волонтерського вертепу, а також цілісності гуманітарної допомоги, яка направилась  у зону проведення АТО.
    Вони відвідали підрозділи Львівшини , що несуть службу в окремих районах Луганської та Донецької областей у зоні АТО, а такох поза увагою не залишились наші краяни та бійці з інших областей які несуть службу на блокпостах. Приємною була зустріч з бойовими побратимами з батальйону “Львів”, які щиро подякували  за надану допомогу координатору та наставнику генералу Валерію Середі та волонтерам Львівщини, зокрема серця бійців вразив виступ волонтерського вертепу.
  Виступи волонтерського вертепу проходили під відкритим небом, а у окремих випадках безпосередньо в межах лінії розмежування. Отже невільними глядачами (в оптичні прилади) стали і представники терористично-окупаційних військ  .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *